Belek Villa Faye Belek

aydemir aydemir

Villa Faye Belek

Belek

from €550 per night

Belek bölgesinde bulunan özel havuzlu 4 yatak odalı Kiralık Villa Faye,size gürültüden uzak,doğayla iç içe bir tatil imkanı sunuyor.

Özel bahçe ve havuzu ile harika müstakil bir villadır.

Villanın 3 geniş yatak odası vardır. 2 çift kişilik, 2 tek kişilik yatakları bulunur. Her yatak odasında gardroplar bulunur. Villa Faye bir oturma odasına sahip açık mutfakla birlikte dizayn edilmiştir.

Özel havuzunuza oturma odasından da ulaşabilirsiniz. Villanın bir bahçesi ve park yeri vardır. Belek ve Kadriye arasında yer alır. Halk otobüsleriyle kolayca plaja ulaşabilirsiniz. Biz size araba kiralamanızı tavsiye ederiz.

Fiyatların içinde elektrik ücreti ve bir defaya mahsus ödenmesi gereken 150,-TL temizlik ücreti dahil değildir. Temizlik ücreti girişte tahsil edilir, elektrik ücreti ise girişte çıkışta sayaç kontrolü yapılarak çıkışta depozitonuzdan kesilir.
Rezervasyonunuzun kesinleşmesi için 30 % depozitonun 3 gün içinde banka hesabımıza yatması veya kredi kartınızdan çekilmesi gerekmektedir. 3 gün içinde depozitonun yatmaması durumunda rezervasyon talebiniz otomatik olarak iptal edilecektir.

Bedrooms: 3 Bathrooms: 2 Furnished 36 sq. m Accommodates: 8 guests Minimum Stay: 7 nights KKS-696465